• تلفن: 66563007 - 66903053 - 66902246 ایمیل: afrang1380@gmail.com
 • ساعات کاری: 08:00-17:00

چاپ تی شرت

چاپ تی شرت

چاپ تی شرت سفارشات کمتر از ۵۰ عدد و تکی

چاپ تی شرت یا چاپ لوگو یا تصویر یا شعار تبلیغاتی شما بر روی تی شرت بصورت چاپ سابلیمیشن ، در این مدل از تی شرت امکان چاپ تمام رنگی طرح و تصویر شما بر روی تی شرت امکان پذیر می باشد.

چاپ تی شرت مدل تی شرت اسپان

تی شرت یقه گرد و تی شرت یقه هفت و تی شرت یقه دکمه دار در دو مدل آستین بلند و آستین کوتاه ارائه می شود.

چاپ تی شرت تی شرت زنانه و تی شرت مردانه

تی شرت زنانه ارتفاع بلندتری به نسبت تی شرت مردانه دارد و اینکه زیر بغل و دور کمر در تی شرت زنانه باریک تر از مدل مردانه می باشد.

سایز بندی تی شرت

مدیوم / لارج / ایکس لارج / ۲ ایکس لارج / ۳ ایکس لارج

ارسال طرح مربوط به چاپ تی شرت

طرح مورد نظر برای چاپ روی تی شرت را می توانید از طریق ایمیل  afrang1380@gmail.com یا شماره تلگرام ۰۹۰۲۱۰۱۲۹۳۰ برای ما ارسال نمائید.

امکان تولید اختصاصی تی شرت

شما می توانید تی شرت خود را به صورت اختصاصی سفارش دهید با توجه به رنگ سازمانی یا رنگ مورد علاقه خود پارچه تی شرت را سفارش دهید یا مدل دوخت آن را به صورت اختصاصی سفارش دهید. این امکان برای مجموعه آفرنگ فراهم می باشد که تولید تی شرت را به صورت اختصاصی برای شما انجام دهد. اما در این مدل سفارش حداقل تیراژ باید ۵۰ عدد باشد.

چاپ انواع تی شرت زنانه و مردانه

حداکثر سایز چاپ تی شرت ۲۹ در ۴۰ سانتی متر برای تی شرت های سفارشات تک می باشد که بصورت پرینتی یا شابلونی تولید می گردد. اما سازمان ها یا شرکت ها بیشتر تمایل به چاپ لوگو روی سینه یا پشت یا روی آستین تی شرت دارند که این مورد بر اساس برندینگ سازمانی تعیین می گردد.

چاپ تی شرت

گروه آفرنگ جامه چاپ انواع تی شرت را به صورت تخصصی انجام می دهد. این مجموعه فرآیند تولید تی شرت، انجام خدمات چاپ تی شرت را به صورت تخصصی ارائه می کند.

انواع مدل های چاپ بر روی تی شرت

 1. نوع قدیمی اما ماندگارچاپ بر روی تی شرت به صورت چاپ استیکر می باشد. که در این چاپ طرح شما برش میخورد و بعد توسط پرس حرارتی بر روی تی شرت چسبانده می شود.
 2. دومین مدل از چاپ بر روی تی شرت چاپ به صورت سابلیمیشن هست که در این مدل چاپ حتما باید تی شرت مورد استفاده از الیاف مصنوعی یا ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی باشد.
 3. سومین مدل چاپ بر روی تی شرت چاپ مستقیم توسط دستگاه های پرینتر می باشد که امکان چاپ بر روی پارچه را فراهم می کنند.
 4. چهارمین مدل درج لوگو یا طرح بر روی پارچه گلدوزی می باشد.
 5. پنجمین مدل چاپ بر روی تی شرت به صورت کاغذ ترنسفر یا لیبلی می باشد که توسط پرینتر طرح شما روی کاغذ چاپ شده و توسط دستگاه پرس حرارتی طرح روی تی شرت شما چسبانده می شود
 6. ششمین روش چاپ بر روی تی شرت استفاده از فرایند چاپ سیلک می باشد که جزو ارزان ترین شیوه های چاپ محسوب می شود که به لحاظ ماندگاری نیز دوام بالایی دارد.
 7. هفتمین روش چاپ بر روی تی شرت ، استفاده از فرایند چاپ پلاستیزول می باشدکه هم خانواده چاپ سیلک می باشد.

چاپ تی شرتچه مدل چاپی برروی تی شرت برای سفارش شما مناسب تر هست

 • اگر سفارش تی شرت شما تعداد محدود و کمی می باشد و برای مصرف شخصی نیاز به چاپ تی شرت دارید باید از تی شرت آماده و امکان چاپ بر روی این مدل از تی شرت ها استفاده کنید. به طور معمول تی شرت اسپان یا تمام پنبه می تواند برای شما مورد استفاده قرار بگیرد. که در مدل اسپان هزینه چاپ شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و نوع چاپ شما به صورت سابلیمیشن می باشد.
 • در مدل تی شرت پنبه شما امکان چاپ سابلیمیشن را ندارید اما می توانید بصورت چاپ دیجیتال پرینتری اقدام به چاپ طرح خود بر روی تی شرت نمائید.
 • اگر سفارش تی شرت شما بصورت سازمانی و تعداد بالا می باشد می توانید از فرایند گلدوزی، چاپ استیکر، چاپ سیلک استفاده نمائید.

چاپ سابلیمیشن تمام رنگی بر روی تی شرت سفید یا تی شرت های رنگ روشن

 • تصوی زیر نمونه ای از چاپ سابلیمیشن بر روی تی شرت می باشد.

چاپ تی شرت

تلفن تماس با گروه تبلیغاتی آفرنگ

سفارش چاپ تی شرت به صورت تک و عمده توسط این مجموعه انجام می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمائید.

با توجه به تعداد سفارش چاپ تی شرت یا تولید تی شرت زمان تحویل در زمانی که با کارشناسان فروش تماس گرفته اید خدمت شما سرور گرامی اعلام می گردد. ۱ روز کاری با توجه به تعداد سفارش کوتاهترین زمان تحویل سفارشات می باشد.

چاپ تی شرت