• تلفن: 66563007 - 66903053 - 66902246 ایمیل: afrang1380@gmail.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

  • خانه
  • /
  • لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

ظروف تبلیغاتی بخصوص ماگ ها یا لیوان ها محصولات خوب و پرکاربردی هستند که جنبه تبلیغاتی زیادی نیز دارند و به راحتی امکان چاپ طرح و لوگو شما روی محصول فراهم می باشد. لیوان سرامیکی تبلیغاتی در مدل های مختلف قابل ارائه توسط مجموعه گیفتو می باشد.

لیوان سرامیکی چطور تولید می شود ؟

لیوان سرامیکی از مواد خام ساخته می شوند که با استفاده از یک آسیاب کوچک خرد می شوند. از آنجا، آنها با کوارتز، فلدسپات و آب مخلوط شده و با دست ساخته میشوند و با یک دسته به پایان میرسند و به فنجانهای قهوهی که هر روز صبح استفاده میکنیم تبدیل میشود.

کوارتز چیست ؟

کوارتز یا دُرّ کوهی سنگی با سختی ۷ در مقیاس موس است. کوارتز به رنگ و اسامی مختلف دیده شده‌است که یکی از انواع آن عقیق است که به رنگهای کهربائی- زرد- سفید- جگری- جگری مایل به سیاه و سبز دیده شده‌است.کوارتز بعد از فلدسپات، دومین ماده کانی فراوان پوسته زمین است. کوارتز از شبکه پیوسته SiO۴ تشکیل شده، بگونه‌ای که هر اتم اکسیژن بین دو چهار وجهی قرار گرفته‌است. بنابر این فرمول عمومی کوارتز SiO۲ می‌باشد. بلورهای کوارتز در شکلهای مختلف یافت می‌شوند و برخی از آن‌ها به عنوان جواهر استفاده می‌شوند.

فلدسپات چیست ؟

فِلدِسپات مهم‌ترین کانیهای سنگی آذرین به‌شمار می‌آیند. فلدسپاتها به سه گروه کلسیک، پتاسیک و سدیک تقسیم‌بندی می‌شوند. آنورتیت به فرمول شیمیایی (CaAl2Si2O8) فلدسپات نوع کلسیک است و آلبیت به فرمول شیمیایی (NaAlSi3O8) فلدسپات نوع سدیک و پتاسیم فلدسپات به فرمول شیمیایی (KAlSi3O8) فلدسپات نوع پتاسیک آن است.

بیدار شدن از خواب صبح، بدون نوشیدن چای یا  قهوه خوب و شدنی نیست. هر کابینت آشپزخانه با لیوان سرامیکی تکمیل شده است و شما مطمئنا دوست دارید که یک لیوان سرامیکی اختصاصی خود را داشته باشید.

مراحل ساخت لیوان سرامیکی چگونه است؟

هنگامی که به انتخاب فنجان قهوه شما می آید، شما لیوان های متنوع زیادی در دسترس دارید. اما سلیقه شما به یک سبک خاص محدود نمی شوید. حتی اگر گزینه های بی پایان داشته باشید، در مورد یک لیوان سرامیکی کلاسیک همیشه یک انتخاب وجود دارد.

اگر تا به حال به یک کلاس سفالگری رفته اید، ممکن است با برخی از مراحل لازم برای ایجاد یک لیوان سرامیکی آشنا شوید.

فرزکاری قالب

برای شروع فرایندهای لیوانهای سرامیکی سفارشی، مواد اولیه به یک آسیاب ذوب شده و به پودر رس تبدیل می شود. پودر به مدت ۱۵ ساعت در یک میکسر با کوارتز و فلدسپات و آب اضافه می شود. پس از آن ، آن را به لوله های ریخته گری که به گلدان های بلند تغذیه سرازیر می شود وصل می کنند که ماده میکس شده داخل آن ریخته می شود.بزودی شما با یک محصول تبلیغاتی پرطرفدار روبر و خواهید شد.

تعریف فرزکاری :

تمامی اجسام و قطعات مورد استفاده بشر از ابتدایی‌ترین تا پیشرفته‌ترین وسایل از جمله خودکار، چکش، و… با روش‌هایی تولید شده‌اند که ممکن است براده بردای انجام شده یا نشده باشد. روش‌های تولیدی که براده برداری در آن‌ها صورت می‌گیرد می‌توانند حرکت دورانی یا خطی داشته باشند که ماشین فرز از جمله دستگاه‌ها با حرکت دورانی است.

ماشین فرزکاری ابزاری است برای ایجاد شکل‌های پیچیده برای قطعه‌های فلزی یا دیگر مواد جامد از جمله پلاستیک چگال. طرز کار این دستگاه بدین طریق است که ابزار برش چرخیده و از قطعه بار برمی‌دارد و قطعه خود بر روی میزی قرار گرفته که می‌توان آن را حرکت داد.

ریخته گری لیوان سرامیکی

این سیاهه های آجری به بخش ها بریده شده، به عنوان یک قالب تک برای ریخته شدن سرامیک داخل آن استفاده می شود و به شکل یک لیوان سرامیکی شکل می گیرد. هنگامی که مواد ریخته شده سرد شد، لیوان با دست برای آماده شدن برای مرحله بعدی برده می شود.

مرحله دسته زدن لیوان سرامیکی

در این مرحله، دستگیره ها از طریق دو مرحله اول تولید شده اند و نیاز به اتصال دارند. آنها به مخلوطی از خاک رس و آب به نام لغزش، که به عنوان چسب اتصال دسته به لیوان عمل می کند

پرداخت لیوان سرامیکی

یک تکنسین ماهر هرگونه خاک اضافات یا لبه های خشن را از بین می برد، هر نوع گرد و غبار یا آوار را پاک می کند و تولید پایه اصلی لیوان های سرامیکی را به پایان می رسد.

مرحله سرامیک کاری لیوان فرا رسیده است !

فنجان یا لیوان آماده دریافت رنگ و لعاب سرامیک هستند. هر کاسه قهوه دست نقاشی شده است تا کیفیت پوشش را تضمین کند. پس از رنگ آمیزی لیوان، آن را به مدت ۱۲ ساعت برای خشک کردن کنار گذاشته می شود.

لعاب سرامیک چیست ؟

لعاب قشر نازک شیشه‌ای یا شیشه مانندی است که (در فرآیند لعابکاری) بر سطوح بعضی اجسام سرامیکی پوشش داده می‌شود. ماده تشکیل دهنده لعاب را که پودر بسیار نرمی است به وسیله‌ای روی جسم موردنظر لعابکاری می‌کنند و سپس می‌پزند لعاب، تمام سطح جسم سرامیکی را کاملاً به صورت یک پوشش نازک می‌پوشاند. لعاب همیشه در دمای کمتری نسبت به بدنه‌های سرامیکی، به حالت خمیری و مذاب در می‌آید، یعنی نقطه خمیری پایین‌تری دارد.

مرحله پخت نهایی لیوان سرامیکی

وقتی لیوان سرامیکی بعد از لعاب خشک می شوند، آماده رفتن به اجاق گاز یا کوره پخت می باشند. لیوان بر روی یک تسمه نقاله قرار داده می شود و به دمای استاندارد ۲،۲۰۰ درجه فارنهایت می رسد. این مرحله نهایی در روند تولید لیوان سرامیکی می باشد.

مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو ارائه دهنده انواع لیوان سرامیکی با قابلیت چاپ لوگو و تبلیغات شما بر روی لیوان می باشد. وب سایت موازی و زیر مجموعه گروه تولیدی و تبلیغاتی آفرنگ به آدرس www.afrangmug.com نیز به صورت تخصصی در این زمینه فعال می باشد.

 

لیوان سرامیکی هدیه تبلیغاتی ماندگار

استفاده از ظروف و لیوان ها از قدیم و ادوار گدشته در صنعت تبلیغات کاربرد فراوانی داشته است. در این حوزه تنوع بی شماری از لیوان پلاستیکی و لیوان شیشه ای و لیوان سرامیکی می باشد. که هر مدل طرفداران خاص خود را دارد. برخی با توجه به قیمت کم به سراغ لیوان های پلاستیکی میروند و برخی به جهت زیبایی به سراغ لیوان شیشه ای و سرامیکی، هر مدل از این محصولات مشتریان خاص خود را دارد.

مزیت لیوان پلاستیکی به نسبت لیوان سرامیکی

مزیت لیوان پلاستیکی به لیوان سرامیکی قیمت آن و سبک بودن آن می باشد. اما لیوان سرامیکی به لحاظ متریال و نوع چاپ و استحکامش برتری نسبی دارد. لیوان پلاستیکی مدل اکرلیک و ABS دارد در مدل اکرلیک معمولا بدنه لیوان شفاف و شیشه ای شکل می باشد و حساس به ضربه البته مقاومت خوبی در مقابل ضربه های معمولی دارد. در مدل ABS استحکام بدنه بهتر و کیفیت بالاتری دارد و قابل استفاده در مایکروفر نیز می باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که هر لیوان تبلیغاتی پلاستیکی را داخل مایکروفر نمیشه استفاده کرد.

لیوان تبلیغاتی سرامیکی را می توان به عنوان محبوب ترین و پر فروش ترین لیوان  تبلیغاتی محسوب می شود. امکان چاپ با کیفیت و ماندگار، قابل استفاده برای هرگونه مایعات آشامیدنی،

چاپ لیوان سرامیکی سابلیمیشن

چاپ به صورت سابلیمیشن می باشد و امکان چاپ تمام رنگی روی بدنه لیوان فراهم می باشد.قیمت لیوان سرامیکی بدون هزینه چاپ می باشد.

چاپ لیوان سرامیکی کوره ای

در سیستم چاپ کوره ای رنگ ها به صورت کوره ای پخت می شوند و رنگ ها بصورت تفکیکی چاپ می گردند.