اساسی‌ترین پوشاک‌های مردانه برای پاییز
22
اکتبر

اساسی‌ترین پوشاک‌های مردانه برای پاییز

۶ تا از اساسی‌ترین پوشاک‌های مردانه برای پاییز

یکی از مزیت های هوای سرد آن است که گرم نگه داشتن خود در بیرون از خانه نیازمند لباس‌ ها و پوشیدنی‌های بیشتر است. نیاز به لباس‌های چند لایه موقعیت خوبی برای پوشیدن یک لایه لباس خوب روی دیگری است تا هرچه بیشتر ظاهر خوبی به شما داده و به میل و سلیقه خود دست به تنوع بزنید. با در نظر داشتن این موضوع شش گزینه از لباس‌های چندلایه را برای گرم نگه داشتن همراه با ظاهری مناسب به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ژاکت یقه‌گرد

اگر بخواهیم لباسی را به عنوان لباس عرف زمستانه معرفی کنیم آن چیزی نیست جز ژاکت یقه گرد که گل سرسبد پوشاک پاییزه است. ژاکت یقه گرد چیزی است که هر مردی باید در کمد لباس‌هایش داشته باشد. چنین پوشاکی با چنین ظاهر سرراستی می‌تواند شکل‌های متنوع به خود بگیرد و در حالی که راه‌راه در پاییز امسال به ویژه مورد توجه قرار گرفته طرح‌های ساده هم مطمئناً بد به نظر نخواهد آمد. این پوشاک آقایان در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع با قیمت‌های مناسب در دسترس همه قرار دارد.

ژاکت کش‌باف

با توجه به بازگشت ژاکت‌های کش‌باف در سال‌های اخیر، اغلب برندها اکنون در حال آزمودن راه‌های جدید برای متمایز کردن اجناس خود در بازار پوشاک هستند. اگر تاکنون اقدام نکرده‌اید اکنون زمانش فرا رسیده است تا ژاکت کش‌بافی برای خود تهیه کنید که دارای جنسی سنگین‌تر، الگوهای واضح‌تر و رنگ‌های روشن‌تر است.

جلیقه‌های پاییزه

جلیقه ها که مدت‌هاست در بین پوشاک پاییزه جای خود را باز کرده اند می‌توانند گزینه های خوبی برای اضافه شدن به کمد مردهایی باشند که اغلب کت‌و‌شلوار می‌پوشند. آنها همچنین گرمای خوبی برای ارگان‌های داخلی بدن فرد فراهم می‌آورند. در روز هایی که هوا آنچنان سرد نیست زیر کت خود جلیقه های پشمی با ضخامت کم استفاده کنید یا این‌که از جلیقه بادی استفاده کنید و نسبت به سردی هوا بلوز ضخیم یا غیرضخیمی زیر آن بپوشید.

یقه اسکی

پوشیدن یقه اسکی به تنهایی حتی برای کسانی که در مورد پوشاک اطلاعات زیادی دارند حرکت جسورانه ای است ولی پوشیدن آن همراه با لایه‌های دیگر پوشاک راهی آسان‌تر و مطمئن‌تر برای بهتر کردن ظاهرتان است. با انتخاب رنگی طبیعی از این پوشاک ظاهری شیک و مردانه خواهید یافت. یقه اسکی را می‌توانید زیر هر چیزی که در ماه‌های آتی می‌پوشید امتحان کنید و مطمئن باشید که ظاهری متفاوت خواهید داشت. اگر می ‌خواهید از گردن خود در برابر هوای سرد محافظت کنید یک یقه اسکی لوکس با جنس خوب برای مثال پارچه کشمیر تهیه کنید و آماده تعریف و تمجید همگان از ظاهرتان شوید.

تی‌شرت هنلی یا تی شرت یقه دار

تی ‌شرت هنلی در مجامع مد و فشن پوشاکی بحث ‌برانگیز است. همه از خود می ‌پرسند که آیا پوشاکی جذاب است یا خیر؟ آیا به خاطر رایج بودنش باید آن را جزو لباس‌های جالب به حساب آورد؟ ولی راستش را بخواهید کمتر پوشاکی را می‌توان یافت که به اندازه تی شرت یقه دار چند منظوره باشد. شاید این تعریف مناسبی باشد: این بلوز یونیفورم که منشأش قایق ‌سواران شهر هنلی توماس انگلستان است همه جا ظاهری خوب به پوشاننده می‌ دهد، چه بر تن پاروزنان باشد و چه زمانی که آن را زیر ژاکت دنیم می‌پوشید. یک تی شرت یقه دار ضخیم یا غیرضخیم به انتخاب خود تهیه کنید و در تمام طول فصل از آن استفاده کنید.

تی‌شرت آستین بلند

تی‌شرت آستین بلند نیز مانند هنلی انتخاب خوبی است برای کسانی که می‌خواهند لایه‌های دیگر از پوشاک را رویش امتحان کنند. این تی شرت ها به علاوه یک لباس آستین بلند دیگر گرمای خوبی را فراهم می‌کنند. همچنین می‌توان تی‌شرت‌های آستین بلند را زیر ژاکت کش‌ باف یا کت دنیم در روزهای گرمتر پاییز پوشید.

 

جهت سفارش انواع تی شرت می توانید به سایت آفرنگ جامه یا آفرنگ تی شرت مراجعه نمائید